2018 Elvan Seyyid Hz.lerini Anma Etkinliği Düzenlendi
resim

2018 Elesder’in düzenlediği ve WAW Holding yönetim kurulu başkanı Sayın Mahmut Saka’nın sponsorluk ve etkinlik ağalığını üstlendiği Elva Seyyid Hazretlerini Anma Etkinlikleri yoğun ilgi sağlanarak düzenlendi.

Etkinliğe Çankırı Eski Milletvekilimiz Sayın Hüseyin Filiz, Çankırı Milletvekilimiz Sayın Salim ÇİVİTCİOĞLU, TBMM İnsan Kaynakları Başkanı Sayın İsmail KARGULU, Orta Belediye Başkanı Sayın Bayram Yavuz ONAY, Şabanözü Belediye Başkanı Sayın Mustafa KARAKAYA, Çankırı Dernekler Federasyonu Başkanı Sayın Zeynettin AYDIN, Orta Dernekler Birliği Başkanı Sayın Mehmet GÜNEŞ,Elmalık Köyü Muhtarı Sayın Mustafa CEYHAN ve Elesder Başkanı Sayın Ömer DURMUŞ, Elesder Ankara Başkanı Sayın Hasan SARIKAYA’ ve kıtmetli iş adamları katılımları ile şeref verdiler. WAW Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut SAKA katılımcılar ile iş dünyası ve ülke gündemi adına istişarelerde bulunarak, ülkemizin gelişmesi ve kalkınması adına üzerlerine düşen ne varsa tereddütsüz üstleneceklerini belirtti.

Geniş katılımın sağlandığı etkinlik Çankırı ili, Orta Beldesi, Elmalık Köyü’nde her yıl düzenleniyor. Bu güzel organizasyonu düzenleyerek milli kültürümüzü ve bağlarımızı geliştiren başta Elesder olmak üzere bu yıl ağalığı üstlenen cömert iş adamı WAW Holding yönetim kurulu başkanı Mahmut SAKA ve değerli katılımcılara teşekkürü borç biliyoruz.

BAĞLI FİRMALAR
City Yapı
Temas Yapı
WAW Gayrimenkul
City Yapı