Third slide

WAW 480

2.500m2 sosyal tesisi, 21 farklı sosyal imkanı, 15.000m2 alışveriş alanı, kafe, restoran, dinlenme yerleri, çocuk oyun alanları, 7/24 güvenlik sistemi ile ayrıcalıklı, gyaşam olanağı sunuyor.

8 blok ve 480 daireden oluşan WAW 480, sadece 4+1 dairelerden oluşuyor.

Third slide

WAW Forum

Kendi içerisinde sakin ama aynı zamanda dinamizme de yakın projemizde; her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek alışveriş alanları, keyifli sohbetlerin ve molaların gerçekleştirilebileceği restoranları, aktivite alanları, içerisinde pek çok alternatifin bulunduğu sosyal olanakları, ticari üniteleri ve çocuk oyun alanları ile yepyeni bir mahalle kültürü yaratıyoruz.

Third slide

WAW Beyhill

Beysukent… Üniversitelerin, bilişim şirketlerinin ve alışveriş dünyasının merkezi olan, geleceğin “bilim ve iletişim” kenti haline gelecek çok özel bir semt. Şimdi Ankara'nın bu elit semtinde yepyeni bir tasarım yükseliyor. Birçok konsepte uygun şekilde tasarlanan bu harika mimariyle siz de tanışın. Öğrenci yurdu ya da otel, iş merkezi ya da rezidans. Dilediğiniz mimari ve işletme fikrini uyarlayabileceğiniz WAW BeyHill'e sahip olmak için acele edin…

Third slide

WAW Beyazıd Han

Bu ülkenin geleceği olan öğrenciler için özel mimarisi ve özel mekanıyla harika bir yurt; WAW Beyazıd Han inşa ediliyor.

Rahat çalışma ortamları, ferah ve hijyenik odaları, kütüphanesi, yemek salonu ve daha bir çok sosyal ortamıyla, öğrencilerimize ihtiyacı olandan da fazlasını sunan WAW Beyazıd Han konsept, modern ve yepyeni bir yurt olanağı olacak.

Third slide

WAW 240

10 farklı sosyal alanı ile sağlıklı ve eğlenceli bir yaşam için gereken tüm olanakları bulacaksınız. Dilerseniz futbol, basketbol, voleybol sahalarında keyifli dakikalar geçirecek, dilerseniz fitness merkezinde formunuzu koruyacak ya da havuz sonrası saunada günün stresinden uzaklaşacaksınız. Çocuklarınızın güvenle oynayabileceği geleneksel, ve modern oyun alanlarında oynarken içiniz rahat edecek.

BAĞLI FİRMALAR
City Yapı
Temas Yapı
WAW Gayrimenkul
City Yapı