WAW Team

WAW Holding

WAW Team

WAW Team, sürdürülebilir ve modern yaşamın arkasındaki ekibimizdir.

Mimarlar

Geleceği ve yaşam alanlarımızı tasarlar, projelerimizin uygulanabilirliğini değerlendirir. WAW dedirten yapılarımızın ve yaşamınızı geçirdiğiniz mekânların dış imzasını atar.

İç Mimarlar

Sizlerin istek ve ihtiyaçlarınızı gidermek için oluşturdukları özel mekânları sanatçı gözüyle yorumlar. Geleneklerimizi modern çizgilerle buluşturarak ayrıcalıklı mekânlar tasarlarlar.

Peyzaj Mimarları

Derin bir nefes alacağınız yaşam alanlarının mimarları… Doğal ve kültürel kaynakları ve fiziksel çevreyi sizlerin mutluluğu, güvenliği, sağlığı ve konforu için estetik ve bilimsel ilkeler çerçevesinde ele alır.

Endüstriyel Tasarımcılar

Mekân tasarımında farklı bir bakış açısı… Gündelik hayatınızı kolaylaştıracak ilham verici tasarımlarıyla mekânlarda estetik verimlilikler sağlar.

AR-GE Ekibi

Bölgesel analizler yaparak mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılayacak projeler üretir ve huzurlu yaşam olanaklarının gelişimde yol gösterici olur. Dünya çapındaki sektörel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek insan hayatını kolaylaştıran ayrıntıları sizlere sunmak için çalışır.